Image

AUPERIUS s.r.o.

Váš spoľahlivý partner

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s pôsobením nielen na slovenskom trhu. Pri vedení spoločnosti využívame dlhoročné medzinárodné skúsenosti z oblasti predaja a služieb. Väčšinový podiel nášho obchodu je zameraný na veľkoobchod v rôznorodých odvetviach. V segmente klimatizačných zariadení sa okrem veľkoobchodu zameriavame aj na malospotrebiteľa, či už predajom samotného zariadenia, alebo jeho montážou a servisom. Pokiaľ hľadáte spoľahlivého a flexibilného obchodného partnera ste u nás správne. Veríme, že dokážeme uspokojiť potreby aj toho najnáročnejšieho klienta. Budeme radi ak využijete naše služby.
 • DOVOZ A PREDAJ

  tovaru od výrobcu

  Naša spoločnosť je zameraná na dovoz a predaj tovaru priamo od výrobcov, ktorých výrobky majú široké uplatnenie na európskom, ázijskom a americkom trhu.

 • GARANCIA

  najvyššej kvality

  Výrobky sú garanciou najvyššej kvality, moderného dizajnu a atraktívnej ceny.

 • POMOC PRI REALIZÁCII

  vašich projektov

  V prípade záujmu o iné obchodné komodity, ktoré využívate pri realizácii Vašich projektov, alebo s nimi obchodujete, Vám vieme pripraviť predbežnú cenovú ponuku.

 • VEĽKO OBCHOD

  aj maloobchod

  Sme hlavne zameraný na veľkoobchod v rôznych odvetviach. V segmente klimatizačných zariadení sa ale zameriavame aj na malospotrebiteľa, či už predajom samotného zariadenia, alebo jeho montážou a servisom.

Sme prozákaznícki

Ak to, čo hľadáte nemáme v ponuke

V prípade záujmu o iné obchodné komodity, ktoré využívate pri realizácii Vašich projektov, alebo s nimi obchodujete, Vám vieme pripraviť predbežnú cenovú ponuku. Túto ponuku vypracovávame na základe Vašich špecifikácii a prieskumu trhu spolu s našimi zahraničnými obchodnými partnermi.

sústreďujeme sa na

PREDAJ A DOVOZ

KONKRÉTNA OBJEDNÁVKA

na základe špecifikácii a konkrétneho dopytu

DEKORATÍVNY KAMEŇ
(žula, mramor)
TECHNICKÉ SKLO
(sklenené tabule, výplne)
SKLENENÁ MOZAIKA
(na obklady stien)
Pár slov

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

“Pri vedení spoločnosti využívame dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti predaja a služieb.

Väčšinový podiel nášho obchodu je zameraný na veľkoobchod v rôznorodých odvetviach. V segmente klimatizačných zariadení sa okrem veľkoobchodu zameriavame aj na malospotrebiteľa, či už predajom samotného zariadenia, alebo jeho montážou a servisom.

Pokiaľ hľadáte spoľahlivého a flexibilného obchodného partnera ste u nás správne.  Veríme, že dokážeme uspokojiť potreby aj toho najnáročnejšieho klienta. Budeme radi ak využijete naše služby.”

konateľ spoločnosti

Kontaktné údaje

Budeme radi, keď nás oslovíte

“Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s pôsobením nielen na Slovenskom trhu.

Adresa: Irkutská 1463, 851 10 Bratislava

Telefón: +421 917 689 353

Email: info@auperius.com

auperius favicon white
Napíšte nám

Formulár pre Vaše požiadavky a návrhy

Reload Captcha

All rights reserved © Auperius.com | Designed by Levon Design